Boże Narodzenie
czwartek, 25-12-2025
Józef z Maryją szukają miejsca gdzie mogą przenocować.. nie ma miejsca w gospodzie, w hotelu.. zadowalają się miejscem, gdzie stały również zwierzęta.. nie narzekają, nie wybrzydzają, nie złorzeczą ludziom, którzy nie zlitowali się nad kobietą w ciąży..
W ten czas Bożego Narodzenia życzę Ci, byś zamiast czekać, aż Ci podziękują, sam zaczął dziękować, że masz co jeść, że ktoś ubrał choinkę, ktoś upiekł ciasto, ktoś wytarł kurze.. żebyś Ty mógł przeżyć ten czas dobrze, wyjątkowo, nie myśląc o troskach..
Niech Święta Rodzina będzie wzorem w tym jak dziękować. A gdy zaczniesz dziękować, to zaczniesz zauważać drugiego człowieka, który też ma gorszy dzień, czegoś nie umie, mógł się pomylić.. trochę jakbyś widział siebie. Bądź wdzięczny, a bogactwo, zwłaszcza te duchowe, przyjdzie samo.. 🤗
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia ✨️
📸 Zdjęcia z Pasterki Marta Klim



















