Odpust Parafialny 2022 - Msza Św. na cmentarzu
sobota 02.07.2022
Obchody odpustu parafialnego rozpoczęliśmy Mszą Św. na cmentarzu, modląc się za naszych bliskich zmarłych oraz za budowniczych naszego kościoła. I chociaż pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, to pamięć o zmarłych zwyciężyła. Bóg zapłać za wspólną modlitwę!
Fot. Marta Klim


















