tryczowka@archibial.pl  604 557 740

Msze Św.

w niedziele i święta:
9:00, 11:00

w dni powszednie:
7:00
maj, czerwiec i październik - 18:00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

przez cały tydzień:
przed Mszą Św.

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

na telefon:

tel: 604 557 740

Więcej informacji

Ogłoszenia parafialne Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

niedziela 31.03.2024

 1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to czas radości i wielkiej nadziei, pozwalającej nam wierzyć, że dzięki Świętym Misteriom ostatnich dni, została nam otwarta droga do Królestwa Niebieskiego. Niech Chrystus Zmartwychwstały przychodzący mimo zasuniętych skał i mimo zamkniętych drzwi, obdarza światłością i pokojem! Niech doświadczenie paschalnej nocy ucieszy nas i da powód do wdzięczności za otrzymany chrzest! Niech Chrystus Zmartwychwstały na nowo rozbudzi w nas wiarę, nadzieję i miłość!
 2. Pragnę mocno podziękować mieszkańcom wsi Klewinowo za duże zaangażowanie i przygotowanie tegorocznej dekoracji. Wymowny grób, ciemnica, wystrój całego Kościoła, to efekt pracy ponad 20 mieszkańców Klewinowa. Dziękuję za Wasze pomysły, zaangażowanie i wspólnotowe wykonanie. Dziękuję za czuwanie nad wykonaniem od początku do końca. Jesteśmy Wam wdzięczni za pomoc w duchowym przeżywaniu Świętego czasu Triduum.
  Dziękuję Pani Ewie i Justynie za dekoracje kwiatowe.
  Dziękuję naszemu chórowi pod kierunkiem Pani Gabrieli, za piękny śpiew podczas całego Triduum. Wielkie Bóg zapłać!
  Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza za wzorcową służbę podczas całego okresu Triduum.
  Dziękuję wszystkim pełniącym posługi: lektorom, psałterzystom, fotografom. Dziękuję za kilkukrotne sprzątniecie świątyni.
  Dziękuję Ks. Wojciechowi i Ks. Konradowi za pomoc w posłudze duszpasterskiej, za udział w całym Triduum Paschalnym. Bóg zapłać!
  Dziękuję uczestnikom rekolekcji Triduum z Bogdanek za wspólny czas rekolekcji, prowadzenie adoracji i zaangażowanie w całą liturgię.
 3. Zapraszam do uczestnictwa w liturgiach w każdy dzień oktawy Uroczystości Zmartwychwstania. W II dzień świąt Msze o godz. 9:00 i 11:00. W Najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  W piątek po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na Drogę Światła, która odbędzie się w lasku plebańskim.
 4. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Nabożeństwo pierwszego piątku od godz. 17:30. W sobotę nabożeństwo pierwszej soboty od godz. 17:00 – medytacja i różaniec. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca, od najbliższej niedzieli procesje w miesiącach letnich będą po Mszy o godz. 11:00. Zapraszam do udziału.
 5. Panie Jezu, dziękujemy Ci za Twoje przejście paschalne: przez cierpienie i śmierć na krzyżu aż do chwalebnego Zmartwychwstania i ostatecznego wejścia do chwały Ojca. W ten sposób otworzyłeś i dla nas drogę do nieba..

Proboszcz, Ks. Rafał Arciszewski


Poprzednie ogłoszenia