tryczowka@archibial.pl  604 557 740

Msze Św.

w niedziele i święta:
9:00, 11:00

w dni powszednie:
7:00
maj, czerwiec i październik - 18:00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

przez cały tydzień:
przed Mszą Św.

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

na telefon:

tel: 604 557 740

Więcej informacji

Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna

niedziela 07.05.2023

  1. Dziękujemy za dzisiejszą obecność i wspólną modlitwę Ks. Karolowi Kondracikowskiemu. Dziękuję za modlitwę w intencji naszego Seminarium Duchownego. Dziękuję za ofiary składane na tacę na AWSD.
  2. W trwającym miesiącu spotykamy się na nabożeństwach majowych w Kościele i w poszczególnych miejscowościach. Nie żałujmy swego czasu na tę piękną modlitwę. Nabożeństwo majowe w Kościele jest każdego dnia o 17:30 oprócz niedziel i uroczystości. Bezpośrednio po nabożeństwie rozpoczyna się Msza Święta. Śpiewaną litanię poprzedza krótkie rozważanie. Zapraszam do udziału.
  3. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Procesja eucharystyczna po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej Duszpasterskiej w niedzielę 14 maja o godz. 17:00. Proszę o obecność.
  5. Od 1 maja można zgłaszać się do kancelarii, żeby składać deklaracje dysponenta grobu. Deklaracje są do pobrania i wydrukowania ze strony internetowej naszego cmentarza. Będą też dostępne w kancelarii parafialnej. Można umawiać się telefonicznie, żeby dokonać złożenia deklaracji, bądź stosunkowo wcześniej przed nabożeństwami. Czas na złożenie deklaracji jest do końca 2023 roku.
    Nieustannie przypominam, że prowadzenie jakichkolwiek prac na cmentarzu - zmiana pomnika, rozbiórka starego pomnika, wymiana czy układanie polbruku, dopisywanie liter, ustawianie ławeczek, wylewanie fundamentów, zdejmowanie czy nakładanie płyt itp. – możliwe jest po uzyskaniu zgody w kancelarii parafialnej. Dziękuję za zrozumienie i oznaki życzliwości.
  6. "Niechaj Maryja trzyma nas wszystkich w wytrwałości i prowadzi nas na drodze do nieba."

Proboszcz, Ks. Rafał Arciszewski


Poprzednie ogłoszenia