tryczowka@archibial.pl  604 557 740

Msze Św.

w niedziele i święta:
9:00, 11:00

w dni powszednie:
7:00
maj, czerwiec i październik - 18:00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

przez cały tydzień:
przed Mszą Św.

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

na telefon:

tel: 604 557 740

Więcej informacji

Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna

niedziela 14.05.2023

 1. W Polsce od 2006r. decyzją Konferencji Episkopatu Polski dni od 6 niedzieli wielkanocnej do środy przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego to Dni Modlitw o urodzaje. W poniedziałek będzie odprawiona Msza z formularza „w okresie zasiewów”, zaś w środę Msza „w czasie głodu lub za głodujących”. Zachęcam do wspólnej modlitwy. 
 2. Pragnę przypomnieć, że nabożeństwo majowe w Kościele odbywa się każdego dnia o 17:30, oprócz niedziel i uroczystości. Zapraszam do udziału.
 3. W dniu dzisiejszym Spotkanie Rady Parafialnej Duszpasterskiej o godz. 17:00. Proszę o obecność.
 4. W minioną niedzielę przekazaliśmy na rzecz seminarium kwotę w wysokości X zł. Bóg zapłać.
 5. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na Fundusz Remontowy naszej parafii. Jak można zauważyć, remont rozpoczął się w pełni. Zostało ustawione rusztowanie, zainicjowano renowację figur, trwają prace nad wykonaniem żaluzji na wieżę oraz w wykonaniu są drzwi główne do Kościoła. Z góry dziękuję za hojność i wspieranie naszych prac.
 6. W następną niedzielę po Mszy o godz. 9:00 zapraszam Zelatorów Kół Różańcowych na spotkanie.
 7. W następną niedzielę o godz. 16:00 w Domu Rekolekcyjnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób wybierających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w listopadzie tego roku. Na spotkanie proszę zabrać pieniądze na zaliczkę, a także numer paszportu i dowód osobisty.
 8. 27 i 28 maja odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi J. E. Ks. Bp Henryk Ciereszko. O szczegółowym programie wizytacji poinformuję w następną niedzielę.
 9. Dziękuję za szereg prac wykonanych w tym tygodniu: za odnowienie bramek bocznych w parkanie Kościoła, za prace porządkowe przy plebanii, za prace wykonane na plebanii, za prace elektryczne na cmentarzu, za sprzątnięcie Kościoła i umycie okien wewnątrz Świątyni. Niech wszystkim zaangażowanym Pan Bóg Błogosławi.
 10. W minionym tygodniu do domu Ojca odeszła śp. Aniela Szaruta z Tryczówki. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
 11. Gdzie jest miłość, tam jest Bóg..

Proboszcz, Ks. Rafał Arciszewski


Poprzednie ogłoszenia