tryczowka@archibial.pl  604 557 740

Msze Św.

w niedziele i święta:
9:00, 11:00

w dni powszednie:
7:00
maj, czerwiec i październik - 18:00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

przez cały tydzień:
przed Mszą Św.

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

na telefon:

tel: 604 557 740

Więcej informacji

Ogłoszenia parafialne Wniebowstąpienie Pańskie

niedziela 21.05.2023

 1. Dziś celebrujemy Wniebowstąpienie Pańskie. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zaś w Uroczystość Trójcy Świętej kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 2. W najbliższą sobotę 27 i w niedzielę 28 maja odbędzie się Wizytacja Kanoniczna naszej parafii, której dokona Jego Ekscelencja Ks. Bp Henryk Ciereszko. W sobotę spotka się z mieszkańcami Rzepnik, Klewinowa i Rostołt. W niedzielę podczas Mszy o 9:00 udzieli Sakramentu Bierzmowania 10 kandydatom, a podczas Mszy o godz. 11:30 udzieli I Komunii Świętej 8 dzieci.
  Program wizytacji (godziny są orientacyjne):
  Sobota 27 maja 2023 r.:
  13:45 – spotkanie w Rzepnikach
  15:30 – spotkanie w Klewinowie
  16:00 – spotkanie w Rostołtach
  Niedziela 28 maja 2023 r. :
  8:30 – Godzinki
  8:50 – Przywitanie Biskupa w drzwiach Kościoła.
  Po Mszy o 9 spotkanie ze wspólnotami w Kościele. Proszę każdą ze wspólnot o przedstawienie, w formie pisemnej, krótkiego sprawozdania: Parafialna Rada Duszpasterska, Rada ds. Ekonomicznych, Chór Parafialny, Koła Żywego Różańca, Liturgiczna Służba Ołtarza.
 3. Dziś po Mszy o godz. 9:00 zapraszam Zelatorów Kół Różańcowych na spotkanie.
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Fundusz Remontowy naszej parafii. Z góry dziękuję za hojność i wspieranie naszych prac. Dziękuję też za dwie wpłaty indywidualne. W minionym tygodniu wykonawcy przekazałem X złotych za rusztowanie. Opłaciłem też materiały potrzebne do przeprowadzenia renowacji figur. Jeszcze wiele przed nami, ale wierzę, że z Bożą i Waszą pomocą uda się ukończyć to, co wspólnie tworzymy. W minionym tygodniu został też ustawiony 10 metrowy maszt przed Kościołem. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu podstawy pod maszt naszym parafianom.
 5. Dziś o godz. 16:00 w Domu Rekolekcyjnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób wybierających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w listopadzie tego roku. Na spotkanie proszę zabrać pieniądze na zaliczkę, a także numer paszportu i dowód osobisty.
 6. W piątek o 18:30 spowiedź dzieci i rodziców przed Sakramentem I Komunii i Bierzmowania. W piątek wypada Dzień Matki, pamiętajmy w tym dniu o swoich Mamach.
 7. Dziękuję Panu Mateuszowi Konik za pomoc w pracach ziemnych przy plebanii i organistówce. Bóg zapłać!
 8. 29 maja po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie organizacyjne, dotyczące przygotowania Ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała – zapraszam przedstawicieli z poszczególnych miejscowości, tj. z Klewinowa, Złotnik, Dorożek, a także Paniek, Tryczówki, Zajączek i Ryboł. Również pięknie byłoby, gdybyśmy i w tym roku utworzyli dywan kwietny w świątyni. Wspominam wcześniej, ażeby pamiętać o tym, dbając o nasze ogrody.
 9. "Nasz Pan, Jezus Chrystus, wstąpił do nieba: podążajmy tam sercem razem z Nim."

Proboszcz, Ks. Rafał Arciszewski


Poprzednie ogłoszenia