tryczowka@archibial.pl  604 557 740

Msze Św.

w niedziele i święta:
9:00, 11:00

w dni powszednie:
7:00
maj, czerwiec i październik - 18:00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

przez cały tydzień:
przed Mszą Św.

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

na telefon:

tel: 604 557 740

Więcej informacji

Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła

niedziela 12.11.2023

  1. Trwa Nowenna Opieki NMP, Matki Miłosierdzia. Nasza parafia jest zaproszona do uczestnictwa w środę 15 listopada. W Dniu Uroczystości w czwartek 16 listopada podczas Mszy o godz. 18:00 nastąpi również uroczyste poświęcenie wybudowanego ołtarza Matki Bożej Miłosierdzia. W dniu 15 i 16 listopada Msze Święte w parafii będą odprawione o godz. 7:00. Zachęcam gorąco do uczestnictwa w katedrze w wyżej wspomnianych dniach.
  2. Dziś po Mszy o godz. 11:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Dziś o godz. 17:00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla chętnych osób, które chciałyby współtworzyć parafialną grupę teatralną. Dolna granica wieku to 16 lat. Spotkanie odbędzie się na plebanii. Zapraszam.
  4. W przyszłym tygodniu taca będzie przeznaczona na Fundusz Remontowy naszej parafii. W ostatnim czasie wiele pracy zostało włożonej przy budynkach gospodarczych. Dziękuję w sposób szczególny Panu Maciejowi Suchowierskiemu za codzienne zaangażowanie przy remoncie budynków. Zostało jeszcze kilka drobnych prac, które ufam, że przy pomocy ludzi dobrej woli, uda się, w najbliższym czasie, wykonać. W przyszłą sobotę 18 listopada gorąco zapraszam do prac porządkowych przy Kościele na godz. 8:00. Każdy jest mile widziany. Przydadzą się też takie narzędzia jak: łopata, szpadel, taczka, grabie.
    Dziękuję również za inne działania wykonane w ostatnim czasie czy to przy parafii, czy na cmentarzu, czy przy domu rekolekcyjnym w Bogdankach. Wielkie Bóg zapłać!
    Wczesną wiosną zaplanowane są prace przy ułożeniu drogi procesyjnej wokół Kościoła i ułożenie polbruku przy plebanii. Powstanie również kilkanaście miejsc parkingowych od strony wschodniej wzdłuż parkanu. Będzie to ogromny wydatek, który ograniczy nasze prace w innym zakresie, ale mam nadzieję, że wspólnie podejmiemy i ten trud. Dziękuję już w tej chwili za zrozumienie.
  5. Jeśli pojawiły się nowe rodziny w naszej wspólnocie parafialnej i chciałyby spotkać się w ramach wizyty kolędowej, to bardzo proszę o zgłaszanie się do kancelarii.
  6. Bądźmy uważni na Bożą obecność w naszym życiu..

Proboszcz, Ks. Rafał Arciszewski


Poprzednie ogłoszenia